Baibas Pikas gleznu izstāde “Vasara laukos”

2022. gada 10. oktobrī plkst. 14.00

, ,

Pirmdien, 10. oktobrī, plkst. 14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā notiks Baibas Pikas gleznu izstādes “Vasara laukos” atklāšana.

Plakāts izstādei "Vasara laukos"

No 2022. gada 5. oktobra Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā būs iespējams apskatīt Baibas Pikas grafiskos un reljefos zīmējumus mākslas izstādē “Vasara laukos”.

Izstādē eksponēti vienas vasaras darbi un retrospektīvi paši agrākie eļļas glezniecības darbi.

“Vasara laukos” ir izstāde projekta ietvaros. Tās mērķis ir pamudināt jauniešus un bērnus zīmēt vasarā ieraudzītus motīvus un pētīt modernās mākslas veidus.

Baibas Pikas darbs “Skats caur Maļēviča Melno kvadrātu” ir mākslinieces pirmais eļļas darbs, apgūstot glezniecību privāti pie Dainas Riņķes (1979. – 1981.) pēc Valsts Mākslas akadēmijas beigšanas 1975. gadā. Minimālisma meklējumi ir gan motīva izvēlē darbā “Tālie ziemeļi. Noriļskas rajons”, gan destrukturizējot reālistisku ainavas attēlojumu darbā “Rīts ar miglu”.

10. oktobrī plkst. 14.00 notiks izstādes atklāšana un tikšanās ar darbu autori Baibu Piku.

Baiba Pika ir vizuālās un taktilās mākslas un Sociālo zinību skolotāja Rīgas Strazdumuižas vidusskolā – attīstības centrā.

Ieva Jēkabsone
bibliotekārs-sociālo mediju speciālists

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!