Decembris Jelgavas filiālbibliotēkā

Decembrī

, ,

Decembrī, kurš kā vienmēr atnes daudz svētkus, jaunas cerības un apņemšanos nākamajam gadam, Jelgavas filiālbibliotēka turpinās sadarbību ar Jelgavas Paula Bendrupa pamatskolu Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasīšanas veicināšanas projektā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Kopā lasīsim jau piekto grāmatu, un tā šoreiz būs Ineses Paklones “Es picas brālēnu cepu”.

Ar izstādi “Neaizbēgt no sevis paša. Dzejniekam, rakstniekam Leonam Briedim – 70 ”, kura bibliotēkā būs skatāma no 9. decembra, atzīmēsim dzejnieka, rakstnieka, literatūrzinātnieka, literatūrkritiķa, tulkotāja un atdzejotāja Leona Brieža jubileju. Viņš tulkojis un atdzejojis no latīņu, krievu, poļu, angļu un citām valodām. Lugu, mūziklu un kinoscenāriju autors. Sarakstījis arī grāmatas bērniem. Sadarbībā ar komponistu Raimondu Paulu sacerēti teksti ap 150 dziesmām. Līdz šim latviešu valodā publicētas L. Brieža 28 oriģinālgrāmatas, kā arī vairāk nekā 40 tulkojumu un atdzejojumu. 2015. gadā saņēmis mūža balvu literatūrā.

21. decembrī kopā ar Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas TO svinēsim Ziemassvētkus un pavadīsim veco gadu,  piedāvājam arī visiem apmeklētājiem ieskatīties literatūras un tematiskajā izstādē “Nākat iekšā, Ziemassvētki, nu mēs jūs gaidīsim!”.

Jelgavas filiālbibliotēka saviem lasītājiem un draugiem novēl sagaidīt jauno gadu ar pozitīvām domām un sajūtām un saka paldies visiem par kopā būšanu 2019. gadā!

Informāciju sagatavoja
Iveta Skapste
Jelgavas filiālbibliotēkas vecākā bibliotekāre


Līdzīgie raksti:

Izstādes jūlijā
PINUMI UN KALUMI – AMATU SARUNA
Izstādes jūnijā
Izstādes maijā
Izstādes aprīlī