Decembris Liepājas filiālbibliotēkā

2022. gada decembris

, ,

  • Anetes Pogules zīmējumu izstāde ”Ziemas eņģeļu pieskāriens”

Liepājas filiālbibliotēkā decembrī aplūkojama Anetes Pogules zīmējumu izstāde ”Ziemas eņģeļu pieskāriens”.  Skatoties sapņaini svinīgajos Ziemassvētku sižetos ar sniegu, ledu, greznotām eglēm un zvaigznēm, kļūst noprotams, ka Ziemassvētki ir Anetes mīļākie svētki. Mākslinieces bagātā fantāzija mūs aizved tajā maģiskajā realitātē, kur sastopami gan eņģeļi, gan rozes sniegā un mītiski dzīvnieki, bet tālumā liegi skan arfa. Anete it kā mēģina mūs pārliecināt, ka brīnumi ir tepat starp mums. Neticamais var kļūt ticams un neparastais var kļūt iespējams vienkārši to uzzīmējot.

Izstādē apskatāmi gan oriģinālie zīmējumi, gan drukātā veidā kā apsveikuma kartītes. Izstāde aplūkojama no 5. līdz 30. decembrim.

  • Audio literatūras pulciņš. Sarunu pēcpusdiena “Mans Liepājas stāsts” 16. decembrī plkst. 14.00

Šoreiz audio literatūras pulciņā dalīsimies iespaidos par izlasīto Maijas Miglas- Streičas grāmatu “Matildes gadsimts” Jurģa Vancāna audio lasījumā. Romāna notikumi risinās pagājušā gadsimta Liepājā. Pieminētās vietas un personas ir reālas un, iespējams, pat zināmas. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja “pavēdināt savus atmiņu gaņģus” un papildināt sarunas ar saviem Liepājas stāstiem un atmiņām.

Uz tikšanos Liepājas filiālbibliotēkas lasītavā 16. decembrī plkst. 14.00

Informāciju sagatavoja
Ilze Kārkliņa
Liepājas filiālbibliotēkas vadītāja


Līdzīgie raksti:

Izstādes maijā
Izstādes aprīlī
Izstādes martā
Evitas Kromules gleznu izstāde “Krāsu oāze”
Izstādes februārī