Ielu muzikanta stāsti Daugavpilī

17. decembrī plkst. 13.00

, ,

Noslēdzot 2019. gadu, Daugavpils filiālbibliotēka aicina iepazīties ar aizejošās desmitgades spilgtākajiem latviešu literatūras sasniegumiem izstādē “LALIGABA 2011–2019” un sanākt kopā pirmssvētku noskaņās, lai satiktu vēl vienu talantīgu un interesantu personību no daugavpiliešu vidus.

17. decembrī plkst. 13 notiks muzikāli literārs pasākums “Ielu muzikanta stāsti”, kura ietvaros bibliotēkā viesosies Jevgeņijs Hairulins – virtuozs saksofonists, kurš vairāk nekā 20 gadus spēlē mūziku uz dažādu Eiropas pilsētu ielām, aizvien atgriežoties Daugavpilī. Daudzos ceļojumos un mūziķa profesionālās gaitās gūtos novērojumus, kā arī savas atmiņas un pārdomas mūziķis uzlika uz papīra un 2014. gadā izdeva grāmatu Записки бродячего музыканта (“Klejojošā muzikanta piezīmes”).

Radošas tikšanās laikā būs iespēja iepazīties ar Jevgeņija Hairulina harizmātisko personību un daudzajiem talantiem, ieklausoties gan saksofona spēlē, gan stāstos, kuriem raksturīga krietna deva ironijas.

Savukārt literatūras izstāde “LALIGABA 2011–2019” aicina no 9. decembra līdz 4. janvārim atklāt Latvijas Literatūras gada balvas jeb LALIGABA laureātu darbus, kuri eksponēti audio formātā un parastajā iespiedrakstā. Izstādē, protams, iekļauta tikai daļa no deviņu gadu laikā godalgoto literāro darbu, un interesenti ar visiem balvas laureātiem var iepazīties LALIGABA tīmekļa vietnē http://laligaba.lv/index.php/lv/.

Informāciju sagatavoja
Jana Šlapaka,
Daugavpils filiālbibliotēkas vadītāja

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un attēli var tikt izvietoti publiskajā telpā.


Līdzīgie raksti:

Izstāde “Pasaku zemē” Daugavpils filiālbibliotēkā
Izstāde ” Mudīte var” Daugavpils filiālē
Izstāde “Mudīte var!” Daugavpilī
Tikšanās ar VSAC “Latgale” filiāles “Kalupe” klientiem Daugavpilī
Izstāde “Pasaules radīšana” Daugavpils filiālē