Tikšanās ar VSAC “Latgale” filiāles “Kalupe” klientiem Daugavpilī

2022. gada 22. septembrī

22. septembrī Daugavpils filiālbibliotēkā notika sirsnīga tikšanās ar VSAC “Latgale” filiāles “Kalupe” klientiem, kuri visu vasaru klausījās dažādu tautu un autoru pasaku ierakstus un zīmēja ilustrācijas, lai piedalītos bibliotēkas rīkotajā izstādē “Pasaku zemē”. Izstādes priekšvakarā darbu autori – Biruta, Elizaveta un Žanna – kopā ar radošo nodarbību vadītāju Veru viesojās bibliotēkā, lai iepazītos ar neparastajām grāmatām, kuras lasa ar dažādiem maņu orgāniem, atklātu Braila raksta noslēpumus, kā arī uzzinātu par neredzīgu cilvēku talantiem un sasniegumiem dažādās dzīves jomās.

Tikšanās aizritēja ļoti patīkamā un draudzīgā gaisotnē, un tās noslēgumā vienojāmies, ka nākotnē ir jātiekas biežāk, jo Birutai, Elizavetai, Žannai un citiem filiāles “Kalupe” iemītniekiem ir ļoti daudz talantu, kuri var iepriecināt mūsu bibliotēkas apmeklētājus.

Izstāde “Pasaku zemē” Daugavpils filiālbibliotēkā
Izstāde ” Mudīte var” Daugavpils filiālē