IZSTĀDE “CEĻOSIM UN IEPAZĪSIM EIROPU ROMĀNOS”

Līdz 2020. gada 31. augustam

Visu vasaru Latvijas Neredzīgo bibliotēkas abonementā Rīgā būs apskatāma tematiska literatūras izstāde “Ceļosim un iepazīsim Eiropu romānos”.

Vasara — atvaļinājumu laiks, kad gribas atpūsties no pelēkās ikdienas un doties kādā jaukā ceļojumā. Diemžēl šā gada notikumi ir veikuši savas korekcijas arī ceļojumu plānošanā, un nav iespējams piepildīt savu sapni par iecerēto ceļojumu.

Toties iedvesmu jauniem ceļojumiem nākotnē noteikti varēs smelties, izlasot romānu ar saistošu stāstu, kurā darbība norisinās kādā Eiropas valstī vai pilsētā.

Izstādē ir atrodama gan mūsdienu literatūra, piemēram, Krisa Stjuarta romāni “Pāri Citroniem” un “Papagailis piparu kokā”, gan klasiķu darbi tādi kā Emīla Zolā “Parīzes vēders” un Ēriha Marijas Remarka “Lisabonas nakts”. Katrs lasītājs noteikti atradīs kaut ko savai gaumei piemērotu.

Grāmatas pieejamas gan parastajā iespieddrukā, gan audio formātā.

Aicinām doties aizraujošos neklātienes ceļojumos un atrast jaunas idejas, lai tās varētu īstenot nākotnē.

Jauku un radošām idejām pilnu vasaru!

Daina Otto