Izstāde “No tapiņas uz tapiņu” Liepājā

No 2020. gada 22.septembra līdz 16.oktobrim

Līdz 16.oktobrim Liepājas filiālbibliotēkas lasītavā apskatāma Liepājas Neredzīgo biedrības tapošanas pulciņa dalībnieku darbu izstāde “No tapiņas uz tapiņu”. Pasniedzēja Līga Ozoliņa.

Tapošana  ir sens un jautrs adīšanas veids, kas ir pa spēkam ikvienam – arī tiem, kam nepadodas vai nepatīk adīšana un tamborēšana. To ir viegli iemācīties un daudzi cilvēki, kas līdz šim ir ar grūtībām cīnījušies ar adāmadatām, uzskata tapošanu par vienkāršu. Tie, kuri adīšanai ar adāmadatām ir atmetuši ar roku artrīta vai citu vainu dēļ, tā vietā izbauda šo jauko nodarbi. Tapošanai nav nepieciešami nekādi papildus līdzekļi – viss, kas vajadzīgs, ir dzija un grābeklis jeb dēlītis ar iedzītām koka tapiņām vienādos attālumos viena no otras – citiem vārdiem sakot – pirmatnējā adīšanas mašīna. Uztapot var ne tikai šalles un sedziņas, bet arī cepures, cimdus, čības un brošas.

Laipni aicināti visi interesenti!

Ilze Kārkliņa
Liepājas filiālbibliotēkas vadītāja