Izstāde “Radošu ideju vācele” Daugavpilī

No 6. līdz 25. janvārim

Radoša darbošanās lieliski piestāv ziemai, kad laika apstākļi itin bieži nav labvēlīgi garām pastaigām vai aktīvai laika pavadīšanai ārā. Ja esi radošu ideju meklējumos vai vēlies 2020. gadā apgūt jaunas prasmes, Daugavpils filiālbibliotēkas piedāvātā grāmatu un žurnālu izstāde “Radošu ideju vācele” var palīdzēt!

Tapošana, papīra locīšana jeb origami, mezglošana, dekupāža, aušana, zīmēšana, adīšana un tamborēšana, filcēšana – hobiju pasaule ir tik plaša un daudzveidīga, ka tajā noteikti var piemeklēt sev piemērotāko un saistošāko vaļasprieku, kurš palīdzēs attīstīties, atgūt mieru un līdzsvaru un paša rokām radīt skaistas un noderīgas lietas. Izstāde apskatāma no 2020. gada 6. līdz 25. janvārim, un tajā atspoguļota tikai daļa no rokdarbiem un hobijiem veltīta bibliotēkas krājuma – pārējo meklē nozaru literatūras plauktā vai jautā bibliotekāram!

Jana Šlapaka,
Daugavpils filiālbibliotēkas vadītāja