Izstādes oktobrī Rēzeknes filiālbibliotēkā

No 2020. gada 9. līdz 29. oktobrim

,

Oktobrī Rēzeknes filiālbibliotēka apmeklētājiem piedāvā 3 izstādes: literatūru popularizējošas izstādes “Vai Tu zini, ka šomēnes…” un “Jaunumi”, un tematisku izstādi “Ar balto spieķi krāsainajā pasaulē”.

“Vai Tu zini, ka šomēnes…” –  gan literatūru popularizējoša, gan izglītojoša izstāde. Tā ne tikai informēs apmeklētājus par šī gada oktobrī atzīmējamām dienām, ievērojamu personību jubilejām un citiem notikumiem, bet arī katram notikumam piedāvās atbilstošu grāmatu vai citu informācijas avotu. Ideja šai izstādei aizgūta Jelgavas pilsētas bibliotēkā Rēzeknes reģiona bibliotekāru pieredzes apmaiņas braucienā.  Izstāde būs pieejama no 9. līdz 29.oktobrim.

     Izstāde “Jaunumi” iepazīstinās bibliotēkas lietotājus ar oktobra mēneša jaunieguvumiem – jaunākajām grāmatām gan pieaugušajiem, gan bērniem. Uz “Jaunumu” svētkiem aicinām sākot no 12.oktobra.

    15.oktobrī gan Latvijā, gan daudzviet citur pasaulē atzīmē Starptautisko Baltā spieķa dienu. Šīs dienas mērķis ir atgādināt par baltā spieķa nozīmi neredzīgo cilvēku drošības un patstāvības veicināšanā, kā arī atgādināt par transportlīdzekļu vadītāju pienākumu – dot priekšroku šiem gājējiem šķērsot ielu. Tematiskā izstāde “Ar balto spieķi krāsainajā pasaulē” iepazīstinās ar Rēzeknes filiālbibliotēkā savāktajiem tifloloģijas materiāliem. Arī šī izstāde būs skatāma no 12. oktobra līdz 29. oktobrim.

Laipni aicināti Rēzeknes filiālbibliotēkā!

Informāciju sagatavoja
Ināra Zeltiņa
Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja


Līdzīgie raksti:

Izstādes maijā
Izstādes aprīlī
Izstādes martā
Evitas Kromules gleznu izstāde “Krāsu oāze”
Izstādes februārī