Janvāris Rēzeknes filiālbibliotēkā

2021. gada janvāris

,

Gadi ir kā vilcieni – aiziet viens, pienāk otrs. Skaisti un lietderīgi, ja līdzi ir grāmata un piezīmju blociņš. Grāmata šim braucienam piešķir papildu vērtību, bet piezīmju blociņam vai kādai digitālai ierīcei var uzticēt savas tā brīža sajūtas, ierakstot vai ierunājot tās.

     COVID 19 pandēmijas izplatības ierobežojumu laikā, kad ierobežota ir kultūrvietu apmeklēšana klātienē, Rēzeknes filiālbibliotēka piedāvā saviem lasītājiem literāri radošu akciju “Paceļot acis uz debesīm”. Šis saspringtais, pārbaudījumu pilnais laiks katrā no mums raisījis dažādas pārdomas. Ikviens lasītājs, jau esošais vai vēl nākamais, tiek aicināts izteikt savas domas, sacerot dzejoli, eseju vai miniatūru par tēmu “Paceļot acis uz debesīm” un iesniegt to Rēzeknes filiālbibliotēkā līdz februāra beigām, cerot, ka   “mājsēdes” laikā radītos literāros darbus būs iespēja vēl šogad  prezentēt arī klātienes pasākumā. Jaunradītie literārās akcijas darbi iesniedzami attālināti uz e-pasta adresi [email protected] vai klātienē bibliotēkā, iepriekš piesakot savu apmeklējumu pa tālr.64605281.

 Savukārt no 12.janvāra, ievērojot drošības pasākumus,  filiālbibliotēka klātienes apmeklējumu laikā piedāvās izstāžu cikla “Vai Tu zini, ka šomēnes…” janvāra izstādi, kura ne tikai informēs par ievērojamu personību jubilejām, janvārī atzīmējamām dienām, bet arī katram notikumam piedāvās atbilstošu grāmatu vai citu informācijas avotu. Izstāžu plauktā būs iespēja iepazīties ar krājumā esošiem Volfganga Amadeja Mocarta un Raimonda Paula mūzikas ierakstiem, Džeka Londona un Tālivalža Margēviča grāmatām, kā arī ar informācijas resursiem par ārstu, medicīnas vēsturnieku Paulu Stradiņu un teātra un kino režisoru Viesturu Kairišu. Izstādē pieejama informācija arī par Braila raksta dienu, Zvaigznes dienu un Starptautisko rokraksta dienu. Izstāde skatāma no 12.janvāra līdz 28.janvārim.

Esot modriem un radošiem, aicinām būt aktīviem un rast prieku bibliotēkas piedāvātajās iespējās!

Informāciju sagatavoja
Ināra Zeltiņa
Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja

Plakāts Paceļot acis uz debesīm
Plakāts Vai tu zini, ka šomēnes

Līdzīgie raksti:

Izstādes jūlijā
PINUMI UN KALUMI – AMATU SARUNA
Izstādes jūnijā
Izstādes maijā
Izstādes aprīlī