Jaunas izstādes Daugavpils filiālbibliotēkā

No 2020. gada 28. septembra

,

Septembra izskaņā Daugavpils filiālbibliotēka aicina iepazīt vecākiem un pedagogiem noderīgus izdevumus grāmatu izstādē “Ceļā uz lielo dzīvi” un smelties prieku no Tamāras Dorofejevas izšūtajām gleznām izstādē “Dzīve ir skaista!”.

2019. gada sākumā Daugavpils filiālbibliotēkā pirmo reizi tika izstādītas vājredzīgās rokdarbnieces Tamāras Dorofejevas (Dagdas novads) darinātās krāšņās gleznas krustdūriena un pērlīšu izšuvuma tehnikā. Pa šo laiku Tamāra nav sēdējusi, rokas klēpī salikusi, bet gan čakli darbojusies, radot daudz jaunu darbu. Aplūkot daļu no tiem ir iespējams no 28. septembra līdz 9. oktobrim izstādē “Dzīve ir skaista!”, kas ir autores dāvana mūsu bibliotēkas apmeklētājiem šajā rudenī. Tamāras Dorofejevas daiļrade arī šoreiz priecē ar dzīvespriecīgiem, krāsainiem dabas motīviem, tomēr izstādē īpaši izceļas pasteļtoņos radītā lielformāta glezna ar peonijām, kura izšūta ar zīda diegiem.

Savukārt līdz 16. oktobrim pieejama Skolotāju dienai veltīta grāmatu izstāde “Ceļā uz lielo dzīvi” – tajā atrodami pedagoģijas un psiholoģijas izdevumi, kuri var būt saistoši un noderīgi gan pedagogiem, gan vecākiem, kuri savu bērnu ceļā uz pieaugšanu ir paši pirmie un svarīgākie skolotāji. Izstāde piedāvā daudzveidīgu literatūras klāstu, tostarp grāmatas un informatīvos materiālus par disleksiju, Montesori metodiku, pusaudžu audzināšanas problēmām un arī šobrīd tik aktuālos norvēģu psiholoģes Hedvigas Montgomerijas darbus “Vecāku maģija” un “Brīnumu laiks”.

Daugavpils filiālbibliotēkā var ne tikai iepazīties ar jaunajām izstādēm, bet arī satikt brīnumainus zvēriņus, kuri tapa Čiekuru ielas svētkos rīkotajā bērnu radošajā darbnīcā “Čiekuru karaliste”! Uz tikšanos bibliotēkā!

Informāciju sagatavoja
Jana Šlapaka,
Daugavpils filiālbibliotēkas vadītāja


Līdzīgie raksti:

Izstāde “Pasaku zemē” Daugavpils filiālbibliotēkā
Izstāde ” Mudīte var” Daugavpils filiālē
Izstāde “Mudīte var!” Daugavpilī
Tikšanās ar VSAC “Latgale” filiāles “Kalupe” klientiem Daugavpilī
Izstāde “Pasaules radīšana” Daugavpils filiālē