Jūlijs Ventspils filiālē

2022. gada jūlijs

,

  • Literatūru popularizējoša izstāde “Vēsturnieks pēc profesijas, rakstnieks pēc būtības” veltīta Artūra Heniņa 90 gadu jubilejai

Artūrs Heniņš dzimis 1932. gada 14. jūlijā. Pēc profesijas bijis vēsturnieks, darbojies žurnālistikā un bijis daudzu vēsturiski dokumentālo romānu autors. Šogad Artūram Heniņam paliktu 90 gadi, bet diemžēl viņš mūžībā aizgāja 2014. gadā, aiz sevis atstājot ievērojamu literāro mantojumu. Viņa darbi ir ielasīti arī audiogrāmatās un ir atrodami katrā Latvijas Neredzīgo bibliotēkas filiālē. Arī Ventspils filiālbibliotēkā ir izlasāmi viņa darbi un visu jūliju apskatāmi izstādē “Vēsturnieks pēc profesijas, rakstnieks pēc būtības”.

  • Literatūru popularizējoša izstāde “Šurumburums” veltīta Jāzepa Osmaņa 90 gadu jubilejai

Jāzeps Osmanis ir dzejnieks ar dzirkstošu humora izjūtu un gaišu dzīves redzējumu. Viņš ir radījis grāmatas, kuras lasījušas vairākas paaudzes. Viņa radošais devums īpaši uzrunāja bērnus, kā rezultātā ir tapušas daudzas dzejoļu grāmatas bērniem. Līdz pat jūlija beigām, iegriežoties Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Ventspils filiālbibliotēkā, aicinām apskatīt izstādi “Šurumburums”, kas veltīta Jāzepa Osmaņa daiļradei.

Informāciju sagatavoja
Santa Šepetauska
Ventspils filiālbibliotēkas vadītāja

Plakāts izstādei "Vēsturnieks pēc profesijas, rakstnieks pēc būtības"
Plakāts izstādei "Šurumburums"

Līdzīgie raksti:

Izstādes jūlijā
PINUMI UN KALUMI – AMATU SARUNA
Izstādes jūnijā
Izstādes maijā
Izstādes aprīlī