Lekcija “Veselīgas ēšanas pamatprincipi” Rēzeknes filiālē

2023. gada 22. martā plkst. 11.00

, ,

Marta trešajā nedēļā Rēzeknes filiālbibliotēka apmeklētājiem piedāvā informatīvu izstādi “Par veselīgu uzturu”, bet trešdien, 22. martā, plkst. 11.00 aicina uz lekciju “Veselīgas ēšanas pamatprincipi” nutriciologa skatījumā.

Uzturs ir viens no cilvēka labsajūtas un veselības stūrakmeņiem. Pasaules Veselības organizācijas apkopotā informācija liecina, ka pēdējās desmitgadēs būtiski pieaugusi virssvara un aptaukošanās izplatība kā pieaugušo, tā bērnu vidū. Šī tendence uztrauc ārstus un uztura speciālistus, jo palielināts svars ir cēlonis dažādām veselības problēmām. Visbiežāk pie vainas ir nepareizs uzturs un mazkustīgs dzīvesveids.

Lai sekmētu zināšanas par veselīga uztura pamatprincipiem, bibliotēka no 20. līdz 30. martam piedāvā mazo plaukta izstādi “Par veselīgu uzturu”, savukārt 22. martā plkst. 11.00 aicina atnākt uz tikšanos ar nutricioloģi Lolitu Spriņģi un noklausīties izglītojošu lekciju “Veselīgas ēšanas pamatprincipi”.

Uz tikšanos bibliotēkā!

Ināra Zeltiņa
Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!