Marts Jelgavā

2021. gada marts

,

  • Informatīva izstādē “Jauni mērķi e – vidē” un attālinātas apmācības “Digitāls = interesants”

Marts ir digitālo prasmju mēnesis, tāpēc e -risinājumu izmatošanas priekšrocības atspoguļosim informatīvā izstādē “Jauni mērķi e – vidē”, bet 23. martā no plkst. 10.00 līdz16.00 attālinātas apmācības un konsultācijas Jelgavas filiālbibliotēka nodrošinās tiem, kas vēlēsies līdzdarboties Digitālās nedēļas 2021 ietvaros. Iepriekš jāpiesakās pa tālruni: 63083120, lai vienotos par attālinātās saziņas formu.

Digitālā nedēļa Latvijā tiek organizēta jau 12 reizi, tās organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM). Nedēļas laikā no 22. līdz 26. martam tiks organizēti pasākumi un diskusijas, kam varēs sekot līdz interneta tiešraidēs. Vairāk informācijas: DIGITĀLĀ NEDĒĻA 2021

Atgādinām, ka ik dienas Jelgavas filiālbibliotēka piedāvā datorkonsultācijas un e-risinājumus dažādām dzīves situācijām. Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī, saziņa notiek attālināti un iepriekš vienojoties par konsultāciju laikiem.

  • Literatūras izstāde ”Gudrākais krustojumā. Dzejniekam Eduardam Aivaram  – 65″

No 8. marta bibliotēkā apskatāma literatūras izstāde ”Gudrākais krustojumā. Dzejniekam Eduardam Aivaram  – 65″. Autors (īstajā vārdā Aivars Eipurs) regulāri publicē literārus darbus kopš 1985. gada. Strādā par dzejas un prozas konsultantu Latvijas Rakstnieku savienībā. Izdoti 10 dzejoļu krājumi un divas minimu grāmatas. 2002. gadā saņēmis Dzejas dienu balvu par labāko dzejas krājumu “Es pagāju”, bet dzejas krājums “Sakvojāžs” 2012. gadā tika nominēts Latvijas literatūras gada balvai un ieguva Ventspils Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas balvu “Sudraba tintnīca”. 2020. gadā izdots dzejoļu krājums “Dzejoļu remonts”. Aivars Eipurs ir ievērojams cilvēks Jelgavā un saņēmis arī Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu “Goda rakstu” par nopelniem un ieguldījumu kultūrā, izglītībā un sabiedriskajā darbībā Jelgavā. 

Informāciju sagatavoja
Iveta Dārzniece
Jelgavas filiālbibliotēkas vadītāja

Plakāts izstādei Jauni mērķi e – vidē
Digitālā Nedēļa 2021
Plakāts izstādei Gudrākais krustojumā
Marts, 2021 LNerB Jelgavas filiālbibliotēkā

Līdzīgie raksti:

Izstādes jūlijā
PINUMI UN KALUMI – AMATU SARUNA
Izstādes jūnijā
Izstādes maijā
Izstādes aprīlī