Novembris Jelgavas filiālbibliotēkā

Novembrī

, ,

Novembrī Jelgavas filiālbibliotēkas lasītājus un interesentus aicinām sajust Latvijas valsts dzimšanas dienas īpašo noskaņojumu un kopā ar Ziemeļvalstīm piedalīties īstā lasīšanas ballītē jau tradicionālajā Ziemeļvalstu literatūras nedēļā, kas norisināsies no 11. līdz 17. novembrim.

Visu mēnesi bibliotēkā apskatāma tematiskā un literatūras izstāde “Svinam svētkus Latvijai”, bet 19. novembrī plkst.11.00 aicinām uz pasākumu „Ar dziesmām un stāstiem par Latviju”, kura īpašais viesis –  vēsturnieks Andris Tomašūns.

Ziemeļvalstu literatūras nedēļas laikā izskanēs trīs lasījumi: 11. novembrī  “Svētki Ziemeļvalstīs” – Rīta stunda Jelgavas Paula Bendrupa pamatskolā un 14. novembrī Rīta stunda un Krēslas stunda bibliotēkā uz vietas.

Turpināsim darbu ar “Bērnu, jauniešu, vecāku žūrijas 2019” grāmatu ekspertiem.  11. novembrī plkst. 13.00 “Mini manu mīklu!” un 25. novembrī plkst. 12.00 “Lai saldums salds un baltums balts!” lasīšanas veicināšanas pasākumi 5+ vecuma grupām Jelgavas Paula Bendrupa pamatskolā.

25.novembrī plkst. 15.00 VSAC “Zemgale” filiālē “Jelgava” notiks pasākums “Mana mazā, mana lielā Latvija”.

Joprojām apskatāma LNerB fotoizstāde “Klusie vēstures veidotāji”, kas ir daļa no LNerB projekta, kurā izdota grāmata audio formātā, palielinātajā drukā un Braila rakstā un bibliotēkas lasītāja Ivja Vaļģa zīmējumu izstāde “Paralēlā pasaule” Militārās tehnikas vēsture zīmējumos, kas tapuši no 1988. – 1995. gadam.

Informāciju sagatavoja
Iveta Skapste
Jelgavas filiālbibliotēkas vecākā bibliotekāre


Līdzīgie raksti:

Izstādes aprīlī
Izstādes martā
Evitas Kromules gleznu izstāde “Krāsu oāze”
Izstādes februārī
Izstādes janvārī