Oktobris Jelgavas filiālē

2020. gada oktobris

, ,

  • ATCELTS pasākums 19. oktobrī! VSAC “Zemgale” noteikti COVID-19 infekciju ierobežojoši pasākumi un klientu apmeklēšana uz laiku ir pārtraukta.
  • Jau otro gadu Jelgavas filiālbibliotēka piedalās Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra rīkotajā lasīšanas veicināšanas projektā “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija”. Bibliotēka projektā iesaistījusi Jelgavas P. Bendrupa pamatskolu, skolēni apņēmušies izlasīt sešas, savai vecuma grupai atbilstošas grāmatas. Lasīšana uzsākta oktobrī ar grāmatu “Krāsu mošķis” (Anna Ļenasa). Nākošā tikšanās ar nosaukumu “Zaļais blēdis” plānota 27. oktobrī, kad kopīgi lasīsim “Gurķis Elmārs, kas dikti kreņķējās” (Sabīne Košeļeva). Piedalīšanās lasīšanas projektā nav tikai iepazīšanās ar grāmatu un tās priekšā izlasīšana. Grāmatas saturs tiek pārrunāts, bet līdz nākamajai tikšanās reizei ar bibliotēku, katrs Bērnu žūrijas dalībnieks to var izlasīt vēl. Bibliotekārs izzina bērnu domas par lasīto, visi kopā piedalās grāmatas apspriešanā, tiek veidotas arī zīmējumu izstādes.
  • Jaunums! Katru pirmdienu plkst. 12:00 aicinām uz periodikas jaunumu apskatu – priekšā lasīšanu.
  • Oktobrī bibliotēkā skatāma literatūras izstāde “Viss mūžs tautai. Krišjānim Baronam – 185”. Izstāde veltīta latviešu tautasdziesmu pētīšanas dižgara Krišjāņa Barona piemiņai.

Informāciju sagatavoja
Iveta Dārzniece
Jelgavas filiālbibliotēkas vadītāja


Līdzīgie raksti:

Izstādes jūlijā
PINUMI UN KALUMI – AMATU SARUNA
Izstādes jūnijā
Izstādes maijā
Izstādes aprīlī