Balvu filiālbibliotēka uzsāk akciju “Sastādīsim manas bibliotēkas pavārgrāmatu kopā”

No 2021. gada 19. aprīļa līdz 31. augustam

, , , , , , ,

No 19. līdz 25. aprīlim Latvijā notiks Bibliotēku nedēļa “Darīt neticamo!”. Tas parasti ir laiks, kad bibliotēkas ar dažāda veida aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un bibliotēku nozīmei sabiedrībā. Balvu filiālbibliotēka šajos pandēmijas apstākļos mēģinās būt gan drosmīga un radoša, gan iniciatīvas bagāta un izaicinoša, lai uzsāktu vēl nebijušu akciju.

Plakāts akcijai Sastādīsim manas bibliotēkas pavārgrāmatu kopā

Nereti ikdienas darbā no apmeklētājiem izskan jautājums – ko šodien tādu garšīgu pagatavot? Radās ideja aptaujāt apmeklētājus par ēdienu gatavošanu, pierakstīt receptes, kuras vēlāk apkopot mapē “Manas bibliotēkas pavārgrāmata”. Īstās pavārgrāmatās vienmēr precīzi norādīti grami un mililitri, mūsu pavārgrāmatā viss tiks pierakstīts pēc izjūtām.

Aicinu ikvienu Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītāju līdz augusta beigām padalīties ar savu “firmas recepti”. Pastāstīt, kurš jūsu ģimenē ir iecienīts ēdiens, kas visiem garšo, bez kāda ēdiena nav iedomājamas ģimenes viesības?  Ko ieteiktu pamēģināt citiem?

Receptes var iesniegt filiālbibliotēkā klātienē vai sūtīt uz e-pasta adresi [email protected]. Pasta adrese – Balvi, Tirgus iela 7, LV-4501. Obligāti norādiet savu vārdu un tālruņa numuru, lai varu sazināties. Ja nav iespējas uzrakstīt, zvani 64520219.

Ilona Laicāne
Balvu filiālbibliotēkas vadītāja