Tematisks brīvdabas pasākums “Kaimiņu stāstiņi” Liepājā

2020. gada 20. augustā plkst. 13.00

20. augustā plkst 13.00 Liepājas filiālbibliotēka aicina visus interesentus uz tematisko brīvdabas pasākumu-stāstu pēcpusdienu “Kaimiņu stāstiņi”.

Stāstu pēcpusdienas tēma – “Kaimiņu stāstiņi”. Pasākuma dalībnieki stāstīs neticamus vai ticamus, baisus vai smieklīgus stāstus no savas un savu kaimiņu dzīves. Cilvēks ir sabiedriska būtne un dažādus “kaimiņus” satiek katru dienu, un, ne tikai no blakus mājas vai dzīvokļa, bet arī darba vietā pie blakus galda, sabiedriskā transportā blakus sēdvietā, parkā uz soliņa vai rindā pie daktera.

Šoreiz stāstu stāstīšanas pēcpusdiena notiks ārpus bibliotēkas telpām. Visi laipni aicināti mauriņā pie ieejas bibliotēkas ēkā zem lielā vītola ceturtdien, 20. augustā, plkst 13.00

Ilze Kārkliņa
Liepājas filiālbibliotēkas vadītāja