Tikšanās ar rakstnieci Sarmu Eneri Cēsu filiālē

2023. gada 25. janvārī plkst. 15.00

25. janvārī pulksten 15.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Cēsu filiālbibliotēkā pasākums “No citas puses” – tikšanās ar rakstnieci Sarmu Eneri.

Plakāts "No citas puses"

Cēsniekiem Sarmas Eneres vārds un literārie darbi labi zināmi: izdotas trīs grāmatas (“Starp sapni un nomodu”, “Horizonta otrā pusē”, “Pusceļa pietura”), viņas stāsti ieguvuši godalgotas vietas kultūras biedrības “Harmonija” un laikraksta “Druva” rīkotajos konkursos, bijušas vairākas publikācijas periodiskajos izdevumos. Sarma piedalās gan “Harmonijas” pasākumos, gan tiekas ar lasītājiem bibliotēkās.

Kāda būs saruna vai monologs “No citas puses” uzzinās tie, kas atnāks uz tikšanos ar cēsnieci, rakstnieci, medmāsu Sarmu Eneri. Nosaukums, kāds dots pasākumam, ir daudzsološs, pašas rakstnieces ieteikts.

Gunta Romanovska
Cēsu filiāles vecākā bibliotekāre

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Jūnijs Cēsu filiālē
MAIJS CĒSU FILIĀLĒ